لوگوی بهمن آرا
Site Divider

سررسید ۹۶، تقویم (لیست قیمت)

طراحی، تولید و چاپ سررسیدهای سال ۱۳۹۶ از جمله فعالیت‌های مهم بهمن‌آرا می‌باشد. بسته به سلیقه سازمان شما، بهمن‌آرا می تواند انواع سالنامه، سررسید و اشکال مختلف تقویم اعم از دیواری، جیبی و... را تهیه نماید.
امیدواریم که امسال نیز بتوانیم رضایت مشتریان‏‌مان را با این خدمات به دست آوریم.

ضمناً پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب سررسید و تقویم مناسب مقالات مرتبط با سررسید را مطالعه نمائید.

 

سررسید ۹۵ پلنر (دستیار)

پلنر بهمن‌آرا یک سررسید جمع و جور و کاراست. کسانی که می‌خواهند سررسید سبک‌تری حمل کنند و ممکن است در هر روز مطلبی برای نوشتن در سررسید نداشته باشند سررسید پلنر را انتخاب می‌کنند.

بیشتر...
سررسید 95 وزیری ترمو

سررسید وزیری 95 بهمن آرا امسال در رنگ‌های متفاوت ترمو  تولید و به بازار عرضه خواهد شد. امکان انتخاب جلدهای سلفونی، گالینگور، چرم‌مصنوعی و اشبالت در تیراژهای بالاتر نیز وجود دارد.

بیشتر...
سررسید سال 1395 اروپائی

شاید به جرات می توان گفت که این مدل سررسیدهای ۹۵ با این که تازه پا به بازار ایران گذاشته، سهم قابل توجهی از تقاضای مشتریان را در بر گرفته است.

بیشتر...
تقویم جیبی 95

تقویم جیبی یک تقویم جمع و جور و کارا با قیمت مناسب است. خصوصیت اصلی آن سبکی است که تقویم پالتوئی را به یک تقویم همراه تبدیل کرده است.

بیشتر...
تقویم رومیزی هفتگی

تقویم رومیزی 1395 بهمن آرا به صورت هفتگی در 52 صفحه به همراه عکس های بی نظیر از طبیعت تولید شده است. این سررسید علاوه بر طراحی وزین، زیبا و کاربردی از قیمت مناسبی برخوردار است.

بیشتر...
سررسید ۹۵ سلفونی

یکی از محصولات بهمن آرا سررسید سلفونی است. بزرگترین حسن سررسید سلفونی آن است که می توان طرح مورد نظر را به روی جلد استفاده کرد...

بیشتر...
سررسید ۹۵ سفارشی
سررسید ۹۵ سفارشی (شما طراحی کنید و ما تولید)

بسیاری از سازمان های بزرگ تمایل دارند با مشارکت در طراحی سررسیدشان هدیه ای تأثیرگذارتر و ماندگارتر به دیگران بدهند. در این سررسیدهای سفارشی مشتری می تواند در انتخاب جلد، طراحی صفحات داخلی، صحافی و غیره مشارکت کند.

بیشتر...
Page Divider
Site Divider